Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Nuitari
Member
Od: 03.2009
Skąd: Gdańsk
Offline
#
4466
21.07.2010, 22:10
Przed meczem obstawiałem jak mi się wydawało realne 1:0 dla Lecha i po słabej grze doprowadzenie wyniku do końca.
Dobrze, że przeszli dalej jednak z taką grą to długiej przygody w tych rozgrywkach im nie wróżę...
Nuitari
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nuitari
Znajdź inne posty napisane przez Nuitari