Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4461
Stary 21.07.2010, 22:09
medyk napisał(a):Wyświetl post
w Pradze nie bedzie co zbierac z Lecha
Mecz meczowi nierówny, ale raczej Knedliki ich pojadą wysoko niż minimalnie wygrają. Tym razem już po pierwszym meczu może być wszystko jasne.

Szkoda Interu, pokazali prawdziwą ambicję, zabrakło niewiele do szczęścia. Na pewno nie można powiedzieć, że byli słabsi od Amiki. I radziłbym o tym pamiętać tym, którzy twierdzą, że Azerów pojedziemy na luzie i bez obrony. Nic z tego, panowie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując