medyk napisał(a):

|
w Pradze nie bedzie co zbierac z Lecha
|
Mecz meczowi nierówny, ale raczej Knedliki ich pojadą wysoko niż minimalnie wygrają. Tym razem już po pierwszym meczu może być wszystko jasne.
Szkoda Interu, pokazali prawdziwą ambicję, zabrakło niewiele do szczęścia. Na pewno nie można powiedzieć, że byli słabsi od Amiki. I radziłbym o tym pamiętać tym, którzy twierdzą, że Azerów pojedziemy na luzie i bez obrony. Nic z tego, panowie.