murray napisał(a):

Kurde, szkoda...
Kołtoń tam szczytował, gdy Kotorowski obronił ostatnią jedenastkę. Prawie jakby Amica zdobywała LM.
PS. Ten Cervenka z Interu był kiedyś u nas na testach. Bodajże w 2004.
|
Jak chcesz to może jutro szczytować przy naszym Serbie(ja wole nie), emocje niezłe były i nie ma co mu się dziwić. Zieliński jak Skorża przygotował zespół na IV rundę
