Wyświetl pojedynczy post
biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4456
Stary 21.07.2010, 22:08
murray napisał(a):Wyświetl post
Kurde, szkoda...
Kołtoń tam szczytował, gdy Kotorowski obronił ostatnią jedenastkę. Prawie jakby Amica zdobywała LM.

PS. Ten Cervenka z Interu był kiedyś u nas na testach. Bodajże w 2004.
Jak chcesz to może jutro szczytować przy naszym Serbie(ja wole nie), emocje niezłe były i nie ma co mu się dziwić. Zieliński jak Skorża przygotował zespół na IV rundę
Odpowiedz cytując