Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4374
Stary 21.07.2010, 21:51
Kołtońi Borek to chyba w Poznaniu sie urodzili ;-) Gdyby miał te 2 metry wiecej to by sięgnął. gdyby rzucił sie w lewo to obroniłby itd...Żenada!!!
Odpowiedz cytując