Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4324
Stary 21.07.2010, 21:40
rw88 napisał(a):Wyświetl post
W karnych przegrają, tego jestem pewien. A szkoda, to śmierć dla naszej pozycji w rankingu, odpadnięcia na tym poziomie nawet im nie życzyłem.
Smiali sie z nas rok temu to niech teraz przekonaja sie na wlasnej skorze jak to jest przegrac w 2 rundzie eliminacji LM. Ja ich nie bede załował jak odpadna za to ich cwaniactwo gdy my odpadalismy z Levadia.
Odpowiedz cytując