Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4301
Stary 21.07.2010, 21:30
Jak awansujemy co jest na chwile obecna formalnoscia to trzeba bedzie zagrac na 120% z Azerami. Dzisiaj Inter pokazuje, ze polska liga oddala sie nawet od azerskiej.
Odpowiedz cytując