Wyświetl pojedynczy post
Marcinklon
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4280
Stary 21.07.2010, 21:17
myślałem że na tym nowym stadionie to będzie miazga z dopingiem a tu kapa jakoś im to rozchodzi albo tak są wyciszeni że nie wiadomo co śpiewają ciekawe jak to będzie na R22
Ohghnom wasz jeśli wy przyjdziecie do Izraela byliście mordowane wy uważacie w aeroporcie my fiksujemy
Odpowiedz cytując