Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4278
Stary 21.07.2010, 21:16
wajefel napisał(a):Wyświetl post
Ja uważam że z klubem powinno się być na dobre i na złe. Przede wszystkim na złe
Zgadzam się w 1906% ale w takich chwilach człowieka takie w****...nie ogarnia, że trudno żeby miał jeszcze głośniej krzyczeć Kolejorz, Wisła, Ruch, Legia - obojętnie. I nie śmiejcie się bo się zachowujecie tak jakbyście nigdy w życiu na swoich piłkarzy nie gwizdali. Troche obiektywizmu.
Odpowiedz cytując