wajefel napisał(a):

Ja uważam że z klubem powinno się być na dobre i na złe. Przede wszystkim na złe
|
Zgadzam się w 1906% ale w takich chwilach człowieka takie w****...nie ogarnia, że trudno żeby miał jeszcze głośniej krzyczeć Kolejorz, Wisła, Ruch, Legia - obojętnie. I nie śmiejcie się bo się zachowujecie tak jakbyście nigdy w życiu na swoich piłkarzy nie gwizdali. Troche obiektywizmu.