No to mają swoją Levadię. Już sie z nas śmiać nie będą.
Z LM wyleczył ich Inter.... Baku
Z tego co wypowiadał sie w jakimś wywiadzie Szymkowiak to ten nasz następny przeciwnik z Azerbejdzanu, jeśli przejdziemy Szawle, jest lepszy od tego interu Baku.
Ile w tym prawdy to nie wiem

W sumie... czy to ważne... i tak trzeba ich pojechać.
Do karnych coraz bliżej
