Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4275
Stary 21.07.2010, 21:14
No to mają swoją Levadię. Już sie z nas śmiać nie będą.
Z LM wyleczył ich Inter.... Baku

Z tego co wypowiadał sie w jakimś wywiadzie Szymkowiak to ten nasz następny przeciwnik z Azerbejdzanu, jeśli przejdziemy Szawle, jest lepszy od tego interu Baku.
Ile w tym prawdy to nie wiem W sumie... czy to ważne... i tak trzeba ich pojechać.

Do karnych coraz bliżej
Ostatnio edytowane przez julo : 21.07.2010 o godz. 21:18.
Odpowiedz cytując