Wyświetl pojedynczy post
wajefel
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4272
Stary 21.07.2010, 21:13
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Śmiać z kogoś to jest łatwo...

Dziwicie się, że gwizdali? Ja bym zrobił to samo! I mi kur.. nie mówcie, że nie jestem prawdziwym kibicem bo żeby nie strzelić bramki jakiemuś Interowi z Azerbejdźanu to jest smutne. Levadia również była smutna.

Ja osobiście mam nadzieje, że awansują dalej, punkty są potrzebne jak tlen bo każdy widzi jak wygląda Polska piłka.
Ja uważam że z klubem powinno się być na dobre i na złe. Przede wszystkim na złe
Odpowiedz cytując