Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4269
Stary 21.07.2010, 21:10
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Oby nie było czegoś takiego:
1. Lech przechodzi na farta (1 gol w dogrywce, albo karne).
2. Wyciągając wnioski wzmacnia się, lepiej przygotowuje do następnego meczu.
3. Wchodzi do LM.

Taki czarny scenariusz...




Ale może nie będzie aż tak źle .

Lech już oddycha rękawami, jeśli przejdą Inter Baku to tylko fuksem.
A ty mówisz ze przejdą Spartę i LM ? Przeciez po sparcie mają jeszcze jednego przeciwnika ? Tak ? Bo juz sam nie wiem...
Nie wierze żeby dali radę Spacie, stawiam każde pieniądze że odpadną.
Odpowiedz cytując