Reksio33 napisał(a):

Oby nie było czegoś takiego:
1. Lech przechodzi na farta (1 gol w dogrywce, albo karne).
2. Wyciągając wnioski wzmacnia się, lepiej przygotowuje do następnego meczu.
3. Wchodzi do LM.
Taki czarny scenariusz...
Ale może nie będzie aż tak źle .
|
Lech już oddycha rękawami, jeśli przejdą Inter Baku to tylko fuksem.
A ty mówisz ze przejdą Spartę i LM ? Przeciez po sparcie mają jeszcze jednego przeciwnika ? Tak ? Bo juz sam nie wiem...
Nie wierze żeby dali radę Spacie, stawiam każde pieniądze że odpadną.