Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4266
Stary 21.07.2010, 21:09
szlaQ napisał(a):Wyświetl post
ooo Zieliński podobno : "Panowie nacieramy" czyli Inter pojedzie z kontry i będzie żałoba
Bedzie jak na ostatniej walce Pudziana.
"Mariusz na glebe ... ale nie ty ****a jego!!"

Przed Sparta to sie nie bardzo wzmocnia bo do piatku trzeba zawodnikow zglosic. Tshibamby nie ma.
Odpowiedz cytując