szlaQ napisał(a):

ooo Zieliński podobno : "Panowie nacieramy" czyli Inter pojedzie z kontry i będzie żałoba
|
Bedzie jak na ostatniej walce Pudziana.
"Mariusz na glebe ... ale nie ty ****a jego!!"
Przed Sparta to sie nie bardzo wzmocnia bo do piatku trzeba zawodnikow zglosic. Tshibamby nie ma.