Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4252
Stary 21.07.2010, 21:03
dziś zrozumiałem dlaczego kibice Wisły nie gwiżdza jak nasi przegrywają. Po to po prostu prostactwo. Chciałem tej bramki, ale jak padła to sie lekko zestresowałem ze Azerbejdzan ogrywa Polski klub na jego terenie.
Odpowiedz cytując