Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Offline
#
4250
21.07.2010, 21:01
Tylko_Wisła!
napisał(a):
A na Bułgarskiej już gwizdy , nie ma to jak wierni kibice
Jeśli odpadną to będzie pewnie wyprzedaż sprzętu AGD żeby najlepsi kibice w Polsce przestali gwizdać
sndr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sndr
Odwiedź stronę domową użytkownika sndr!
Znajdź inne posty napisane przez sndr