Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
JPnaStówe
Member
Od: 07.2009
Offline
#
2620
21.07.2010, 21:00
odkupie bilet z jutrzejszego meczu
oraz kto by mi odkładał z jesiennych meczy Wisły
i kto ma do odsprzednia z wiosennej poprzedniej rundy
pisać pw !
JPnaStówe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JPnaStówe
Znajdź inne posty napisane przez JPnaStówe