Wyświetl pojedynczy post
JPnaStówe
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2620
Stary 21.07.2010, 21:00
odkupie bilet z jutrzejszego meczu
oraz kto by mi odkładał z jesiennych meczy Wisły
i kto ma do odsprzednia z wiosennej poprzedniej rundy
pisać pw !
Odpowiedz cytując