Szkoda ze nie ma od razu karnych , bo bylaby szansa, a tak Amika pewnie wycisnie, przyfarci w koncowce, oj przyfarci
jak Amika nie przejdzie to juz NIGDY nie napisze zlego slowa na temat stadionu Wisly, tak mi dopomoz Bog!
i oczywiscie gwizdy.. najlepszych kibicow na planecie
