Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4240
Stary 21.07.2010, 20:59
Szkoda ze nie ma od razu karnych , bo bylaby szansa, a tak Amika pewnie wycisnie, przyfarci w koncowce, oj przyfarci
jak Amika nie przejdzie to juz NIGDY nie napisze zlego slowa na temat stadionu Wisly, tak mi dopomoz Bog!

i oczywiscie gwizdy.. najlepszych kibicow na planecie
Odpowiedz cytując