Wyświetl pojedynczy post
Weez3r
Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4217
Stary 21.07.2010, 20:49
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
Ręka w polu karnym to ZAWSZE jedenastka. Nie ma znaczenia, czy "nabita", czy też nie. Nie liczy się, czy był ruch ręką, intencje, itp. Ręka, to karny i tyle.

EDIT:
gowno prawda

Cytat:
Piłkę w czasie gry można uderzać głową, nogą, przyjmować na klatkę piersiową itp., nie wolno jedynie rozmyślnie zagrywać jej rękami.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Piłka_nożna
Odpowiedz cytując