|
Member
Offline
|
#4217

21.07.2010, 20:49
|
leyzer87 napisał(a): 
Ręka w polu karnym to ZAWSZE jedenastka. Nie ma znaczenia, czy "nabita", czy też nie. Nie liczy się, czy był ruch ręką, intencje, itp. Ręka, to karny i tyle.
EDIT:
|
gowno prawda
Cytat:
|
Piłkę w czasie gry można uderzać głową, nogą, przyjmować na klatkę piersiową itp., nie wolno jedynie rozmyślnie zagrywać jej rękami.
|
http://pl.wikipedia.org/wiki/Piłka_nożna
|
|