|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Offline
|
#4213

21.07.2010, 20:49
|
leyzer87 napisał(a): 
Ręka w polu karnym to ZAWSZE jedenastka. Nie ma znaczenia, czy "nabita", czy też nie. Nie liczy się, czy był ruch ręką, intencje, itp. Ręka, to karny i tyle.
EDIT:
|
Mylisz się.
|
|