Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4210
Stary 21.07.2010, 20:48
Pomijam już antypatię do Lecha ale matko kochana...gdzie ta polska piłka nożna dobiła? Nikt mnie prędko nie przekona, że polska piłka nożna nie jest dnem. To dno i nie da się na to patrzeć. Niech odpadają i klepią w tej Ekstraklasie, bo gdzie indziej to szkoda czasu w telewizji zajmować.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując