Cytat:
|
Mecz jest nudny, Amika nie ma zadnego pomyslu na strzelenie chocby jednego gola amatorom.
|
po 1 - to jednak polski klub.
po 2 - obydwie drużyny grają bardziej po to by nie stracić bramki, przykład takiego meczu miałeś we finale MŚ (wiem, że to nie ten poziom ale gra podobna, tylko mniej fauli)
po 3 - leszek Peszek za bardzo gwiazdorzy, na duży plus Stilić, mały Krivets i Wichniarek.