Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4174
Stary 21.07.2010, 20:22
Cytat:
Mecz jest nudny, Amika nie ma zadnego pomyslu na strzelenie chocby jednego gola amatorom.
po 1 - to jednak polski klub.
po 2 - obydwie drużyny grają bardziej po to by nie stracić bramki, przykład takiego meczu miałeś we finale MŚ (wiem, że to nie ten poziom ale gra podobna, tylko mniej fauli)
po 3 - leszek Peszek za bardzo gwiazdorzy, na duży plus Stilić, mały Krivets i Wichniarek.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując