|
ze Spartą będą inaczej grali. Ale na razie to niech ten Inter przejdą, bo wcale nie jest miło i przyjemnie.
Gdyby nasi mieli taki wynik i taką pierwszą połowę mielibyśmy w Krakowie to chyba bym na serce odjechał o te zmarnowane setki i ściśnięty żołądek ze strachu przy tej ledwo 1 bramkowej przewadze.
|