Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4159
Stary 21.07.2010, 19:56
ze Spartą będą inaczej grali. Ale na razie to niech ten Inter przejdą, bo wcale nie jest miło i przyjemnie.

Gdyby nasi mieli taki wynik i taką pierwszą połowę mielibyśmy w Krakowie to chyba bym na serce odjechał o te zmarnowane setki i ściśnięty żołądek ze strachu przy tej ledwo 1 bramkowej przewadze.


Odpowiedz cytując