Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
12791
21.07.2010, 19:16
Witam
W drodze po bilet przechodziłem dziś przez park Jordana i jedna sprawa mnie zastanawia: dziś testowano nagłośnienie, czy też taka impreza jest co dzień ? Pięknie się niesie...
"Bo nasza
ARMIA
to potęga"
gress
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gress
Znajdź inne posty napisane przez gress