Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
endriu133
Member
Od: 01.2010
Offline
#
17281
21.07.2010, 18:03
witam wie ktoś może jakie te koszulki maja wymiary
http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wszy...moki_granatowy
Chodzi mi o rozmiary numeracji
I jaka jest cena za przesyłkę
UNIA Tarnów- Odradzamy się jak feniks z popiołu
endriu133
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do endriu133
Znajdź inne posty napisane przez endriu133