|
Nie może być tak jak z trybuną D gdzie dalej nie ma wejść. Jeśli wszystko nie zostanie zrobione to w przyszłości braki mogą zostać na dłużej. Nie mówię już o tych wejściach bo one muszą być ale o innych rzeczach które należy wyszukiwać i poprawiać aby potem nie zostało tak jak jest. Z drugiej strony wierzę że wszystko będzie w porządku ale lepiej się pilnować
|