Wyświetl pojedynczy post
_Vodka
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Krakow, East Side Massif

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12787
Stary 21.07.2010, 17:40
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Najśmieszniejsze jest to , ..., skończyć wszystko jak należy i oddać przynajmniej trzy trybuny na raz .
Dla mnie najwazniejsze jest to , żeby po oddaniu stadionu nadal rozwiazywano wszelkie niedoróbki, które w znaczący sposób mogą poprawić komfort użytkowania - bez znaczących nakładów finansowych.

Odpowiedz cytując