VanBasten napisał(a):

|
Najśmieszniejsze jest to , ..., skończyć wszystko jak należy i oddać przynajmniej trzy trybuny na raz .
|
Dla mnie najwazniejsze jest to , żeby po oddaniu stadionu nadal rozwiazywano wszelkie niedoróbki, które w znaczący sposób mogą poprawić komfort użytkowania - bez znaczących nakładów finansowych.