Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4126
Stary 21.07.2010, 17:00
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak wy, ale ja tam dzisiaj będę za Interem
Jakoś tak żal by mi było że my przez tyle lat starań gówno mamy, a oni z marszu do LM wejdą i taką kasę zgarną...
Ciiiiiiicho! Zaraz się zlecą kibice "dobra polskiej ligi" i mi ciśnienie podniosą
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując