Rob_Zombie napisał(a):

Nie wiem jak wy, ale ja tam dzisiaj będę za Interem 
Jakoś tak żal by mi było że my przez tyle lat starań gówno mamy, a oni z marszu do LM wejdą i taką kasę zgarną...
|
Ciiiiiiicho! Zaraz się zlecą kibice "dobra polskiej ligi" i mi ciśnienie podniosą
