Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12782
Stary 21.07.2010, 16:59
dziennikarka pyta Janik - czyli pazdziernik ostateczny termin?
- tak.. yyyy ... to znaczy czujemy presje i chcielibysmy zeby kibice juz weszli chociaz na jedna trybune... yyy i mamy nadzieje ze uda nam sie razem z WISLA zakonczyc budowe w pazdzierniku

czyli na poczatku powiedziala ze w pazdzierniku bedzie oddany stadion, troche zamieszala i pod koniec.. no mamy nadzieje,

tak wiec i na ten pazdziernik nie liczylbym, i nie wiem po co znow kreci z ta Wisla, Wisla buduje stadion, czy oni? szkoda ze nie zrzucila winy na SKWK

a tak to Janik zamotana, zaczela jej dziennikarka porownywac koszty do innych stadionow.. a ona "murawe trzeba bylo obnizyc.."
bo koszt obnizenia murawy to 100 mln euro

o reszty pisac nie ma sensu, tlumaczy sie, glupio smieje i zadnych konkretow, nic sobie z tego nie robia..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 21.07.2010 o godz. 17:04.
Odpowiedz cytując