Drozd napisał(a):

Wygląda na to że nie tylko ja ich nie dostrzegam ). Czy tonie dziwne? Lepiej oczerniać innych niż chwalić się dokonaniami? Tak, ale tylko wtedy gdy dokonań nima.
|
Tak, nie ma żadnych dokonań...
jeśli nie potrafisz wymienić ani jednego "+" rządów PO, to obiektywna dyskusja z góry skazana jest na niepowodzenie