Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9437
Stary 21.07.2010, 16:56
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to że nie tylko ja ich nie dostrzegam ). Czy tonie dziwne? Lepiej oczerniać innych niż chwalić się dokonaniami? Tak, ale tylko wtedy gdy dokonań nima.
Tak, nie ma żadnych dokonań...

jeśli nie potrafisz wymienić ani jednego "+" rządów PO, to obiektywna dyskusja z góry skazana jest na niepowodzenie
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 21.07.2010 o godz. 16:59.