Wyświetl pojedynczy post
bunny
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12771
Stary 21.07.2010, 16:27
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Pewnie nie, bo z Arką gramy o 20 i potrzebne by było oświetlenie, a to co jest na trybunie C raczej nie wystarczy.
Wisła będzie wnosiła o przesunięcie meczu na wcześniejszą godzinę i jest duża szansa, że ten wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie. Ostatnio Legii w podobnej sprawie przesunęli mecz.
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
Odpowiedz cytując