Charlie napisał(a):

|
Pewnie nie, bo z Arką gramy o 20 i potrzebne by było oświetlenie, a to co jest na trybunie C raczej nie wystarczy.
|
Wisła będzie wnosiła o przesunięcie meczu na wcześniejszą godzinę i jest duża szansa, że ten wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie. Ostatnio Legii w podobnej sprawie przesunęli mecz.