Ciastek1 napisał(a):

|
Kaczyński jest człowiekiem chorym na władzę .
|
W przeciwieństwie do jego politycznych konkurentów, działających społecznie, ku chwale Ojczyzny

Choćby Tusk, który dzień zaczyna od przeglądu sondaży i już można spokojnie zakładać, że nie poczyni żadnego niepopularnego kroku, by utrzymać władzę (którą oczywiście gardzi, ale wie, że jest jedynym wybawieniem Polski od "Ciemnogrodu" i powrotu "strasznego klimatu", jaki panował w IV RP)
Ludzie, kim trzeba być, by wierzyć, że istnieją politycy "niechorzy na władzę"?
Swoją drogą, błagam rodziców Ciastka i Drozda, by odcięli ich od komputerów. Dla dobra nas wszystkich...