Erich Zann napisał(a):

I ten post powinien zamknąć estetyczne rozważania na temat naszego stadionu widzianego z zewnątrz
|
Ten post nie powinien niczego zamykać bo jak pan O ma fetysz, to niech sobie go realizuje gdzie indziej.Zresztą już gdzie indziej to zrealizował.
Projekt był jasny - białe ściany i część na niebiesko