Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12767
Stary 21.07.2010, 16:02
Erich Zann napisał(a):Wyświetl post
I ten post powinien zamknąć estetyczne rozważania na temat naszego stadionu widzianego z zewnątrz
Ten post nie powinien niczego zamykać bo jak pan O ma fetysz, to niech sobie go realizuje gdzie indziej.Zresztą już gdzie indziej to zrealizował.
Projekt był jasny - białe ściany i część na niebiesko
Odpowiedz cytując