Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
markokrk
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: z 1-go piętra
Offline
#
17277
21.07.2010, 15:59
Wie ktoś czy w ogóle będzie otwarty basen na Wiśle, a jeśli tak to kiedy
markokrk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do markokrk
Znajdź inne posty napisane przez markokrk