pan Dudi napisał(a):

Jeśli napiszesz coś, czym mnie zaskoczysz i przekonasz oczywiście, to z przyjemnością zmienię zdanie i stanę po Twojej stronie- prowodyrów.
|
Totalny armageddon!Pod UM spokojnie a potem wjazd do środka, gwałty i demolka.Wzięcie zakładników, barykady i żądania - 2 tygodnie na ukończenie obiektu - każdy dzień zwłoki, zabijamy jednego zakładnika.
To by przyniosło efekt, reszta faktycznie nie ma sensu.
w sprawie stadionu SKWK robi co może a pewnie robi o wiele więcej niż nam się wydaje.Jak klub milczy to widocznie ma w tym jakiś cel a jak ktoś chce oglądnąć Wisłę na żywo, to wystarczy pojechać do Huty.
Demonstracje trza zrobić ale w dniu wyborów - stawiając krzyżyk we właściwym miejscu.