Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12762
Stary 21.07.2010, 15:31
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że debiut będzie z Arką? W lidze nas dopuszczą tak?
Pewnie nie, bo z Arką gramy o 20 i potrzebne by było oświetlenie, a to co jest na trybunie C raczej nie wystarczy.
Odpowiedz cytując