|
Już wiem jaki styl będzie prezentował nasz stadion z zewnątrz. Zwie się on "brutalizm", właśnie na polsacie mówili o przebudowie dworca w katowicach i poruszyli temat jego obecnego wyglądu. Co do brutalizmu to charakteryzuje się on dużymi ilościami gołego, niepomalowanego, nieoszlifowanego betonu.
|