Wyświetl pojedynczy post
Ofsajd
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12760
Stary 21.07.2010, 15:10
Już wiem jaki styl będzie prezentował nasz stadion z zewnątrz. Zwie się on "brutalizm", właśnie na polsacie mówili o przebudowie dworca w katowicach i poruszyli temat jego obecnego wyglądu. Co do brutalizmu to charakteryzuje się on dużymi ilościami gołego, niepomalowanego, nieoszlifowanego betonu.
Odpowiedz cytując