Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
17276
21.07.2010, 15:03
Czy ktoś z Was orientuję sie w temacie autofoto z zagranicy
konkretnie Litwa dwa razy po drodze nam błysnelo czy mamy podpisana umowę na wymiane danych kierowców (właścicieli sam)
Kibic z Grodu Kraka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kibic z Grodu Kraka
Znajdź inne posty napisane przez Kibic z Grodu Kraka