thechris napisał(a):

|
Trochę science-fiction ale to byłoby fajny cios dla tych wszystkich urzędasów co budują kurnik 0,5 mld zł i dla polityków, którzy wypinkowali Kraków z Euro 2012 - taki gest Kozakiewicza w ich kierunku.
|
Nawet bardzo SF, a urzędasy szczególnie by się tym nie przejeły, przecież żeby coś zbudować trzeba mieć mnóstwo pozwoleń, zezwoleń, itp, itd...
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-rundy,1509045
Z tego wynika ,że mamy jeszcze 2 tygodnie, nie chce być złym prorokiem, ale po wydarzeniach minionego sezonu trudno mi sobie wyobrazić awans Wisły do LE bez R22. Pozostaje tylko i aż 2 tygodnie nadziei.