Wyświetl pojedynczy post
Christofor
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12758
Stary 21.07.2010, 14:34
Spokojnie - na IV runde zagramy już przy Reymonta i piłkarze z tej okazji sprawią nam wszystkim miłą niespodziankę i awansują do fazy grupowej
Odpowiedz cytując