Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Christofor
Member
Od: 02.2009
Offline
#
12758
21.07.2010, 14:34
Spokojnie - na IV runde zagramy już przy Reymonta i piłkarze z tej okazji sprawią nam wszystkim miłą niespodziankę i awansują do fazy grupowej
Christofor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Christofor
Znajdź inne posty napisane przez Christofor