Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4121
Stary 21.07.2010, 14:31
Jaga za niedopuszczanie od 3 sezonów kibiców gości powinna być zdegradowana. Jak po tej decyzji to się nie przełoży na ligę to będę bardzo niezadowolony i uznam że cały podręcznik licencyjny o kant dupy można rozbić
Odpowiedz cytując