|
Czy ktoś się orientuje czy dzisiejszy termin dotyczył także ewentualnej 4 rundy? Bo jeżeli tak to już kompletna katastrofa.
Załóżmy, że trafiamy na Liverpool czy inny Juventus. Mecz na R22, 3 trybuny (taaaaa....) to ponad 20tys ludzi. Bilet załóżmy 100zł. Ponad 2mln przychodu z biletów pójdzie w ****u.
the future's uncertain
and the end is always near
|