Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12749
Stary 21.07.2010, 13:52
Czy ktoś się orientuje czy dzisiejszy termin dotyczył także ewentualnej 4 rundy? Bo jeżeli tak to już kompletna katastrofa.
Załóżmy, że trafiamy na Liverpool czy inny Juventus. Mecz na R22, 3 trybuny (taaaaa....) to ponad 20tys ludzi. Bilet załóżmy 100zł. Ponad 2mln przychodu z biletów pójdzie w ****u.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując