Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12746
Stary 21.07.2010, 13:40
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego nie zgłosili tego co mamy? Przecież na tym etapie rozgrywek UEFA nie wymaga kołowrotów ani monitoriungu, a kwestie te byłby do zrealizowania w nadchodzącym tygodniui ustawa zostałaby zrealizowana. Najwyżej rozegrałoby się mecz prze 999 kibicach
W związku z brakiem kołowrotów nie było licencji PZPN. A jak stadion nie ma licencji PZPN, to UEFA nie wyrazi zgodę na grę. Licencję PZPN należało załączyć do przesyłanych dziś do UEFA dokumentów.
Odpowiedz cytując