crazykaro napisał(a):

|
A dlaczego nie zgłosili tego co mamy? Przecież na tym etapie rozgrywek UEFA nie wymaga kołowrotów ani monitoriungu, a kwestie te byłby do zrealizowania w nadchodzącym tygodniui ustawa zostałaby zrealizowana. Najwyżej rozegrałoby się mecz prze 999 kibicach
|
W związku z brakiem kołowrotów nie było licencji PZPN. A jak stadion nie ma licencji PZPN, to UEFA nie wyrazi zgodę na grę. Licencję PZPN należało załączyć do przesyłanych dziś do UEFA dokumentów.