Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12742
Stary 21.07.2010, 13:30
Cytat:
widac tak ta inwestycja jest robiona ze tak musi byc.
Nie musi, wystarczy odrobina dobrej woli - zabrać stadion spod opieki pani Niedziałkowskiej, a zatrudnić w ZIKITie (nawet tymczasowo) zespół odpowiednich ludzi, aby ci dokończyli inwestycję. ZIS wzbrania się przed przejęciem budowy, więc innego rozwiązania nie ma.
Odpowiedz cytując