krkgiba napisał(a):

|
ciągle gadasz o tej reakcji kibiców i nic z tego nie wynika (inni moderatorzy też) - to może zorganizuj cos?
|
Dobra ludzie dajcie se siana , i czekajcie powoli az nam ten stadion dokoncza. Wiadomo ze kazdy by chcial zeby stadion byl gotowy jak na Leszku , ale widac tak ta inwestycja jest robiona ze tak musi byc.