Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12738
Stary 21.07.2010, 13:22
krkgiba napisał(a):Wyświetl post
ciągle gadasz o tej reakcji kibiców i nic z tego nie wynika (inni moderatorzy też) - to może zorganizuj cos?
Dobra ludzie dajcie se siana , i czekajcie powoli az nam ten stadion dokoncza. Wiadomo ze kazdy by chcial zeby stadion byl gotowy jak na Leszku , ale widac tak ta inwestycja jest robiona ze tak musi byc.
Odpowiedz cytując