Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12736
Stary 21.07.2010, 13:20
Ale Ty myślisz, że oni-przedstawiciele władzy się czymś wogóle przejmą? Nawet jakby zaczęło demonstrować kilka tysięcy kibiców ich reakcja byłaby standardowa-coś nam obiecają, byle spór załagodzić. Jedyne co można zrobić to nie oddać głosu na żadnego z tych, którzy tą sprawę położyli.



Odpowiedz cytując