|
Ale Ty myślisz, że oni-przedstawiciele władzy się czymś wogóle przejmą? Nawet jakby zaczęło demonstrować kilka tysięcy kibiców ich reakcja byłaby standardowa-coś nam obiecają, byle spór załagodzić. Jedyne co można zrobić to nie oddać głosu na żadnego z tych, którzy tą sprawę położyli.
|