Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9413
Stary 21.07.2010, 13:11
O jakich plusach PO i PiS-u piszecie? Ja sądziłem że są wyłącznie minusy tych dwóch rządów.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Macierewicz jako jeden z niewielu miał dostęp do dokumentów na początku lat 90' i wie jak wyglądały w Polsce "przemiany". A taka wiedza niechybnie robi z człowieka "oszołoma" w oczach takich jak ty otumanionych przez GW i TVN pożytecznych .....
Jakich dokumentów? Przecież Michnik w 90r. razem z dwoma profesorami o typowo polskich nazwiskach, Ajnenkielem i Holzerem dzięki zgodzie ówczesnego Ministra Edukacji prof. Samsonowicza przygotowali grunt pod rządy obozu "Solidarności". Skąd nagle wyparowało tyle teczek opozycjonistów i pojawiły się rzekomo sfałszowane akta? Przecież to było robione na wyraźne zlecenie krystalicznie czystej wierchuszki "Solodarności" na czele z Wałęsą, Mazowieckiem i Kaczyńskimi. Dwa lata później Macierewicz zbłaźnił się powielając "listę Milczanowskiego" i myślał że zawojuje nią świat.