Wyświetl pojedynczy post
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12729
Stary 21.07.2010, 13:01
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Nie powiem.. to zdjecie jest akurat zajebiste, teraz widac jaki to kolos, oby tylko za 5 lat zburzyli okraglak i gra, a co do tej elewacji to wlasnie spojrzalem na kamerke w godzinach nocnych i akurat w kilku pomieszczeniach w C bylo swiatlo i fajnie to wygladalo, w czasie meczu jak caly stadion bedzie 'pod pradem' to efekt bedzie super..
podoba mi sie bo osobiscie bardzo lubie stadiony typu santiago bernabeu, takie wlasnie zbudowane kiedys i bardzo potezne.. robia na mnie wieksze wrazenie niz allianz arena itd ,oczywiscie do santadio berbaneu mu brakuje, ale taka jej mniejsza kopia w sam raz, moglbym oddac wszystkie stadiony w Polsce za takie santadio bernabeu, moze byc na 40 tys miejsc, ale zeby mial ten swoj ksztalt, urok i mase, ma to cos w sobie


PS juz teraz prosze o osobe ktora wykonala to zdjecie zeby zrobila takie po zakonczeniu budowy (kiedy beda wlaczone jupitery)
O tak zburzyć za naście lat Okrąglak i :



Tam gdzie są trybuny D i E zabudować szkłem na wzór np.
Old Traford


Uploaded with ImageShack.us
lub Camp Nou


No ale to takie marzenie ściętej głowy
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując