Wyświetl pojedynczy post
vivez
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2258
Stary 21.07.2010, 13:00
Wydaje mi się, że umowa nie została zerwana. Zauważ, że podczas meczu na Litwie bandy reklamowe, "były nasze" i zawierały reklamy bet-at-home oraz Oknoplastu.
Odpowiedz cytując