kladka powinna powstać ale łącząca Salwator z Dębnikami - ale nie powstanie zapewne w najbliższym czasie, bo czekałyby nas dyskusje czy nie zasłoni Wawelu, jak bardzo zasłoni Wawel i dlaczego w ogóle ktoś tam chce coś budować

a tymczasem wycieczka piesza bądź rowerowa z Salwatora do parku po drugiej stronie (bardzo ładnego skądinąd) zajmuje ca. 20 min. A w lini prostej to jest ile, 300m?
