Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
KamiK
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Skawina
Offline
#
12727
21.07.2010, 12:57
Haha taaa, ja rozumiem jak byśmy mieli nie wiadomo jak efektowny stadion żeby się śmiać z sąsiadki. Ale nasz parking wielopoziomowy też dziełem sztuki nie jest.. trochę dystansu niektóym życze.
KamiK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KamiK
Znajdź inne posty napisane przez KamiK