Wyświetl pojedynczy post
KamiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12727
Stary 21.07.2010, 12:57
Haha taaa, ja rozumiem jak byśmy mieli nie wiadomo jak efektowny stadion żeby się śmiać z sąsiadki. Ale nasz parking wielopoziomowy też dziełem sztuki nie jest.. trochę dystansu niektóym życze.
Odpowiedz cytując