Gdzie jest napisane ,że jestem zwolennikiem PO ? Po prostu śmieszy mnie jak najeżdżacie na PO twierdząc , że wprowadza zamordyzm no cóż lepsze to niż kaczyzm i wiara w jedyna słuszna partię - retoryka z lat 30
Czy dla wyborców PiSu każdy kto jest przeciw Jarusiowi musi być od razu żydem , czytelnikiem wyborczej, masonem i czerwonym ? Strasznie ograniczony ten elektorat .